A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги та житлової субсидії

Дата: 27.01.2021 08:53
Кількість переглядів: 504

Фото без опису

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

27 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 8 заяв стосовно призначення житлової субсидії. На підставі діючого законодавства 2 заявникам відмовлено, оскільки працездатні члени домогосподарства не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством, задля покрашення свого матеріального становища.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 18 внесені зміни до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2001 № 1091 (далі-Положення).

Зазначеними змінами передбачено, зокрема, що в територіальних громадах акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення житлової субсидії складаються та передаються до відповідних органів соціального захисту населення уповноваженими особами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад у випадках, передбачених законодавством.

Відповідно до Положення відділом державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації надані консультації та методичні рекомендації новоутвореній Часовоярській територіальній громаді щодо складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Отже, сьогодні на засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянута перша заява мешканців Часів Яра щодо призначення житлової субсидії на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, який був складений уповноваженими посадовими особами Часовоярської територіальної громади та передано до управління.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 25 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.

Членами комісії були прийняті рішення, які відповідали всім чинникам діючого законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора