ЦНАП при Бахмутській райдержадміністрації інформує!

Дата: 25.01.2021 11:57

З метою забезпечення громадянам Бахмутського району доступу до адміністративних послуг, Бахмутська райдержадміністрація повідомляє, що Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації працює в штатному режимі.

Також інформуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в м. Києві та Севастополі державних адміністрацій» у структурі районних державних адміністрацій серед структурних підрозділів щодо здійснення виконавчої влади передбачено створення підрозділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг, які будуть забезпечувати надання адміністративних послуг на перехідний період.