Про перше засідання спостережної комісії при райдержадміністрації у 2021 році

Дата: 21.01.2021 14:52

В режимі онлайн 21 січня о 14 годині відбулось перше чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (далі – комісія) в 2021 році згідно Плану роботи спостережної комісії при райдержадміністрації на I півріччя 2021 року.

Засідання комісії пройшло за участі представників структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації, громадських організацій, державних установ, тощо. Під час засідання комісії розглянуті питання по сприянню у працевлаштуванні та наданні усіх видів державної допомоги особам, звільненим з місць позбавлення волі.

Також на засіданні комісії, головою Бахмутської райдержадміністрації, головою комісії Тетяною Єрохіною зазначено: «Враховуючи реформування органів місцевого самоврядування, децентралізації влади, відповідно до Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», спостережні комісії повинні діяти при територіальних громадах (органах місцевого самоврядування) Бахмутського району».