Донецька область

Майбутнє закладів культури Бахмутського району

Дата: 19.01.2021 14:23
Кількість переглядів: 520

культури, молоді та спорту Ірини Тишакової про стан  справ по передачі об’єктів культури та спорту до новостворених громад.

На завершальній стадії триває процес передачі цілісних майнових комплексів в Часів Яр, Сіверськ  та Соледар, в Світлодарській міській раді новоутворений відділ тільки розпочав роботу.

Керівник району наголосила, що і в подальшому структурні підрозділи будуть надавати методичну допомогу новоствореним громадам, крім того, необхідно пам’ятати про недопустимість безпідставної ліквідації жодного районного закладу культури. Всі заклади  переходять  у власність громад, а громади вже самі вирішують  їх подальшу долю. Обов’язково до процесу ліквідації (у разі потреби)  долучають  Міністерство культури та інформаційної політики.

Під час спілкування було вирішено направити на громади рекомендаційного листа з інформацією про можливості створення багатофункціональних закладів – центрів культурних послуг. На сьогодні в  парламенті зареєстрований  законопроект номер 4318, який надасть можливість у подальшому створювати центри.