В Бахмутській райдержадміністрації обговорили проект програми розвитку

Дата: 19.01.2021 11:38

Голова Бахмутської РДА  Тетяна Єрохіна провела попереднє заслуховування  проєкту Програми соціально-економічного розвитку Бахмутського району на 2021 рік.

Керівник району зазначила, що у зв’язку з завершенням процесу децентралізації  змінюються повноваження районної державної адміністрації, і на сьогодні громади будуть працювати за своїми програмами. Разом з тим, структурні підрозділи продовжують виконувати  делеговані повноваження.

Управління праці та соціального захисту населення  та служба у справах дітей продовжують роботу мобільних офісів, а в новому форматі району збільшиться кількість контингенту.

Відділ з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області надав  пропозиції щодо створення  районного матеріального резерву.

До програми також будуть включені заходи по ліквідації окремих структурних підрозділів.