В Бахмутській РДА обговорили проблемні питання однієї з громад

В Бахмутській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч керівництва району з представниками Часовоярської громади.

Під час зустрічі обговорили питання сталого розвитку всієї громади і зупинились на проблемних питаннях.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна запропонувала голові громади Дмитру Верзілову розпочати роботу по наповненню бюджету: звернути увагу на платників податків, які юридично зареєстровані в інших містах, а фактично підрозділи працюють на території громади, а також провести роботу з підприємцями. Райдержадміністрацією така робота велась, коли податки надходили до райбюджету , і це дозволяло вирішувати соціальні питання: безкоштовне харчування учнів, харчування в лікарні, пільгові медикаменти , зубопротезування та інше.

Окремо зупинилися на подальшій роботі лікарні і важливості її фінансової підтримки, бо це дозволить заключити договори с НСЗУ, і як наслідок, отримати якісну медичну послугу. Не залишилися поза увагою питання освіти і подальшого розвитку освітнього округу громади.

Голова районної ради Світлана Кіщенко підняла питання використання житлового фонду громади і можливості надання квартир військовим, пільговикам та за чергою.

Представники громади зі свого боку зазначили, що планують працювати з районом в комунікаціях.