Результати роботи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати із підприємствами, які розташовані а території Бахмутського району

Дата: 15.01.2021 09:10

Питання оплати праці мешканців Бахмутського району є одним із найважливішим питань, яке є на постійному контролі голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної. «Своєчасна оплата праці працівників є запорукою стабільного соціального клімату на території нашого району», - наголошує голова райдержадміністрації. Спеціалістами відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області (далі - Відділ) безперервно ведеться робота щодо забезпечення додержання суб’єктами господарської діяльності законодавства про оплату праці. Одним із напрямків роботи є повне погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

З метою своєчасного виявлення заборгованості із заробітної плати та її ліквідації спеціалістами Відділу ведеться щотижневий моніторинг стану виплати заробітної плати та вживаються невідкладні заходи щодо її зменшення та повного погашення.

Станом на 01 січня 2021 року на території Бахмутського району існувала заборгованість із виплати заробітної плати по суб’єктах господарської діяльності у сумі 1070,9 тис.грн., а саме:

- виробнича одиниця обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» «Костянтинівкатепломережа» м. Часів Яр - 1048,6 тис. грн., основна причина якої - дебіторська заборгованість споживачів за комунальні послуги;

- рибгосп Миронівський ПрАТ «Донрибкомбінат» - 22,3 тис. грн.

В результаті проведеної роботи спеціалістами Відділу та вжиття дієвих заходів станом на 14 січня 2021року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам виробничої одиниці обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» «Костянтинівкатепломережа» м. Часів Яр погашена в повному обсязі.