В Бахмутському районі створюються нові підприємства і установи

Дата: 14.01.2021 14:18

Питання своєчасної реєстрації нових юридичних осіб в громадах Бахмутського району знаходиться під особистим контролем голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної.

В новостворених громадах для здійснення повноважень, які визначені законодавством, повинні бути створені фінансові органи, органи управління освітою, культурою, спортом та інші. На сьогодні Часовоярська громада у цьому напрямку веде активну роботу, Світлодарська міська рада розпочала процес створення установ.

Керівник району поставила завдання державному реєстратору оперативно вносити зміни та проводити реєстрацію і подякувала за якісне надання консультацій.

З метою зручності для відвідувачів та оперативного вирішення виробничих питань було прийняте рішення розміщення відділу державної реєстрації поруч з Центром надання адміністративних послуг, що значно прискорило роботу.

На сьогодні фахівці Бахмутської райдержадміністрації надають методичну допомогу в організації роботи відділів освіти та культури