В Бахмутській РДА відбулася зустріч з керівництвом «Фантому»

Дата: 14.01.2021 11:23

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представниками спецпідрозділу податкової міліції Державної фіскальної служби України «Фантом».

Спеціальний підрозділ займається боротьбою з економічною злочинністю та контрабандою вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей. Враховуючи, що частина території Бахмутського району розташована саме біля лінії зіткнення, керівник району проінформувала про економічно активні підприємства, зупинилась на ризиках які існують, і як це впливає на життєдіяльність району.

Сергій Щербинін, заступник голови ДФС в Донецькій області , начальник спецпідрозділу зі свого боку ознайомив з результати роботи підрозділу та на головних напрямках роботи в 2021 році.

Наразі у 2021 році виповнюється 6 років, як діє спеціальний підрозділ податкової міліції «Фантом», що приймає участь в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил.