Атестація педагогічних працівників Бахмутського району

В Бахмутському районі триває  атестація педагогічних працівників,  проводяться заходи, спрямовані  на  всебічне  комплексне  оцінювання    педагогічної діяльності педагогів, які атестуються. Для  організації  та  проведення  атестації педагогічних працівників в закладах освіти та у відділі освіти Бахмутської райдержадміністрацій працюють атестаційні комісії І і ІІ рівня. Членами комісії відділу освіти  вивчається робота і перевіряється документація атестаційних комісій, відвідуються відкриті уроки, заняття та творчі звіти педпрацівників, які атестуються.

Робота атестаційної комісії відділу освіти продовжується відповідно до план – графіку і буде завершено у квітні поточного року. На рівні району атестується 61 педпрацівник. Бажаємо їм успіху та натхнення, достойно пройти весь атестаційний період.