Оперативна інформація №2 про ускладнення погодних умов на території Донецької області

Вночі 13 січня на території Донецької області очікується ускладнення погодних умов: ожеледь, налипання мокрого снігу, складні відкладення, на дорогах ожеледиця, сніговий накат.

Вдень 13 січня очікуються значні опади (дощ зі снігом), погіршення видимості в опадах до 200-500 м. Дані погодні умови збережуться до кінця дня 13 січня та протягом доби 14 січня.

Ускладнення погодних умов 13 та 14 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг.