Новостворені громади Бахмутського району отримають залишки коштів освітньої субвенції

Дата: 12.01.2021 08:43

Голова Бахмутської  РДА Тетяна Єрохіна провела онлайн нараду з  питань розподілу залишків бюджетних коштів.

Начальник фінансового управління Любов Бондаренко надала оперативну інформацію по виконанню бюджетів за 2020 рік: бюджети місцевих рад та районний бюджет, а також  по  залишкам коштів на рахунках місцевих бюджетів. Керівник району зупинилась на фінансових показниках в частині економії по виконанню Програми соціально-економічного розвитку, а також проаналізувала невиконання місцевими радами окремих заходів. Субвенції, які надавались місцевим радам та не були освоєні, будуть повернені до районного бюджету.

Згідно діючого законодавства, а саме ЗУ «Про державний бюджет України на 2021 рік», залишки коштів освітньої  субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам будуть перераховані на рахунки бюджетів відповідних територіальних громад  пропорційно кількості учнів, що станом на 5 вересня 2020 року навчалися у  школах  підпорядкованих відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації. Світлодарська громада отримає 646 тисяч грн., Часовоярська – 454  тисячі грн. відповідно.  Напрямок використання коштів зазвичай визначається постановою Кабінету Міністрів, що дозволить вирішити першочергові завдання.