A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській райдержадміністрації – кадрові зміни

Дата: 06.01.2021 12:00
Кількість переглядів: 865

Фото без опису

 

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна. провела нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питання формування структури та граничної чисельності апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Керівник району повідомила, що розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації від 04.01 2021 №1/5-21 «Про чисельність працівників районних державних адміністрацій Донецької області з 01 січня 2021 року» доведена гранична чисельність працівників райдержадміністрацій з 01 січня 2021 року. У Бахмутській райдержадміністрації з 01 січня 2021 року вона становить 152 одиниці(в тому числі апарату райдержадміністрації), що на 4 одиниці більше ніж у 2020 році. У зв’язку з цим необхідно переглянути структуру та штатну чисельність апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході наради було вивчено потреби відділів і управлінь у додаткових штатних одиницях.

Голова райдержадміністрації акцентувала увагу начальників структурних підрозділів на подальших основних напрямках роботи райдержадміністрації – це взаємодія з органами місцевого самоврядування району. Сьогодні  така допомога надається новоствореним громадам: відряджені фахівці до Часів Яру, фінансове управління супроводжує Світлодарську  міську раду, відділ освіти надає методичну та консультаційну допомогу колегам.

У зв’язку з цим виникає нагальна потреба у відповідних спеціалістах. Тетяною Іванівною були надані доручення щодо підготовки проєкту розпорядження про структуру Бахмутської райдержадміністрації та оголошення добору на вакантні посади держслужбовців шляхом укладання строкових контрактів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора