A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Автопарк первинної ланки Бахмутського району поповнився новими автомобілями

Дата: 28.12.2020 16:30
Кількість переглядів: 806

Фото без опису

Одразу два автомобілі отримали амбулаторії комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Бахмутської районної ради». Вже з 1 січня медперсонал Луганської та Новолуганської амбулаторій зможуть відвідувати пацієнтів оперативно,навіть у відділених населених пунктах.

Головний лікар Андрій Петриченко отримав від голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка ключі від автомобілів і особисто перевірив машину у русі. Автомобілі придбано в рамках реалізації Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Машини придбано за рахунок державного бюджету та співфінансування з районного бюджету та з бюджету Новолуганської сільської ради.

Також на сьогодні триває будівництво сучасної амбулаторії в селищі Новолуганське. Для мешканців населених пунктів, які розташовані на лінії розмежування і будівництво амбулаторії, і придбання нових авто значно покращить якість медичних послуг.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора