Всі учбові заклади Бахмутського району забезпечені засобами захисту

Дата: 28.12.2020 09:58

Всі учбові заклади Бахмутського району (школи) на 100 % забезпечені дезінфікуючими та антисептичними засобами, масками. Відділ освіти Бахмутської райдержадміністрації в повному обсязі освоїв кошти державного та районного бюджету, загальна сума становить майже 475 тисяч грн. Це дозволить забезпечити учнів та педагогів всіма необхідним засобами від паперових рушників до захисних масок. Також були придбані антибактеріальне мило, диспенсери (дозатори) для рідкого мила та диспенсери (тримачі) для паперових рушників), дезінфікуючі засоби для обробки поверхонь.

У ці дні відбувається доставка до загальноосвітніх шкіл, в наступному 2021 році школи мають резерв для повноцінного навчального процесу. Новоствореним громадам необхідно також передбачити в бюджетах кошти на придбання дезінфікуючих та антисептичних засобів.