A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги та житлової субсидії

Дата: 23.12.2020 08:37
Кількість переглядів: 573

Фото без опису

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

23 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 28 заяв стосовно призначення житлової субсидії, в тому числі 8 заяв мешканців Часів Яра, які обрали індивідуальне газопостачання щодо перерахунку житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 1 заявнику відмовлено, у зв’язку з тим, що заявник не поінформував управління  праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації про виникнення обставин, зокрема щодо зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні членів домогосподарства, що призвело до надміру виплачених державних коштів житлової субсидії.   

Членами комісії були прийняті  рішення, які відповідали всім чинникам діючого законодавства.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 35 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора