Співпробітництво Бахмутської РДА та «Проліски» продовжується

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна зустрілася з представником Гуманітарної місії «Проліска» Ганною Тимофєєвою.

Під час зустрічі підвели підсумки співробітництва за 2020 рік і визначили перші кроки в наступному році. Наразі завдяки співпраці з організацією надано допомогу у сфері соціального захисту, надання медичних послуг мешканцям населених пунктів Жованка, Майорськ, Кодема.

Пані Ганна зазначила, що співпрацю буде подовжено, можливо кількість напрямків буде збільшено, але в пріоритетах залишається підтримка тих, хто живе на лінії зіткнення і має потребу в допомозі.

Зі свого боку керівник району пообіцяла надавати інформаційну та організаційну підтримку, та завершити проект по покращенню мобільного зв’язку в Кодема.