Донецька область

Лікарні у Світлодарську працюють в посиленому режимі

Дата: 21.12.2020 08:54
Кількість переглядів: 348

Питання надання медичних послуг та забезпеченості лікарень необхідним обладнанням та медикаментами знаходиться під особистим контролем голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіної.

Щотижнево керівник району особисто відвідує Світлодарську лікарню, надає допомогу у вирішенні організаційних питань, у тому числі по взаємодії з департаментом охорони здоров’я. Наразі завдяки співпраці з керівництвом медичних установ позитивно вирішене питання по укладанню договору з НСЗУ по наданню стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19. Враховуючи потреби лікарні в медичному обладнанні, медикаментах на лікування, у цьому році з районного бюджету виділялися кошти на всі потреби.

Крім того Бахмутська РДА спільно з КНП «ЦПМСД Бахмутської районної ради» продовжують співпрацю з міжнародними організаціями в частині покращення стану приміщень ланки первинної медицини. На сьогодні ведуться ремонтні роботи одразу на кількох об’єктах, у тому числі в амбулаторії у м. Світлодарськ. На заключній стадії підписання меморандуму з Асоціацією “Medicos del Mundo” по ремонту приміщення. В рамах співпраці буде відремонтовано приміщення під відділення денного стаціонару, в якому є велика потреба.