Свята в Бахмутському районі продовжуються

Дата: 18.12.2020 15:19

Сьогодні подарунки  до Дня Святого Миколая  отримали учні шкіл Часовоярської громади.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна  завітала до Калинівської загальноосвітньої школи. Ця школа була однією сільською школою ,і  за останні 3 роки з боку адміністрації їй завжди приділялася увага. Солодкі подарунки та невелика вистава додали настрою і дітям, і дорослим, які завітали на свято. Керівник району привітала учнів і педагогів з Днем Святого Миколая,і озвучила, що впевнена що керівництво громади буде приділяти належну увагу школі. До речі, в учбовому закладі створені всі належні умови і для навчання, і для розвитку, і для відпочинку. Слід зауважити, що школа і будинок культури на сьогодні тісно співпрацюють і залишаються осередками культури і спілкування.

А ось учні шкіл Світлодарської громади  сьогодні зустрічалися з учасниками проєкту «ARTПЕРЕМИР’Я». Вже декілька років поспіль Бахмутська райдержадмін6істрація співпрацює з  Командуванням ОС ЗСУ. Керівник національного проєкту «АРТПЕРЕМИР’Я», офіцер ЗСУ капітан Борис Кутовий особисто привітав дітей, а вистава викликала тільки позитивні емоції. За цим проєктом всі учні початкової школи  (лінія зіткнення) отримали солодкі подарунки.