Завершальний етап освоєння субвенцій в Бахмутському районі

Дата: 17.12.2020 15:44

Питання раціонального використання бюджетних коштів та своєчасного освоєння субвенцій з різних рівнів бюджету знаходиться під особистим контролем голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної.

Під час робочої поїздки керівник району побувала на об’єктах, де ведуться роботи. Головним залишається ремонт покрівлі та приміщення великої спортивної зали Світлодарської ЗОШ. На цій дільниці оперативно ведуться роботи: наразі закінчують зовнішні роботи, і на наступному тижні будуть розпочаті роботи всередині. Підрядна організація планує збільшити кількість працівників, щоб прискорити  роботи.

В Палаці культури закінчується установка світового обладнання, роботи ведуться за рахунок районного бюджету. Вартість робіт становить 300 тисяч грн. Важливість виконання робіт не тільки в покращенні освітлення сцени, а й в питаннях техніки безпеки.

Роботи по заміні ліфта ведуться і будуть завершені на наступному тижні.