Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Бахмутська РДА та група ЦВС штабу ЦВС ОС визначилися з напрямками роботи

Переглядів: 401

Голова Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області Тетяна Єрохіна  зустрілася з новим складом групи військово-цивільного співробітництва (м. Бахмут).

Офіцер групи ЦВС повідомив, що у зв’язку з карантинними обмеженнями частково змінився формат роботи групи, але в цілому вся діяльність направлена на взаємодію та співробітництво цивільних та військових. Тетяна Єрохіна ознайомила  учасників зустрічі з новим складом району, а саме в частині територіальних громад та їх повноважень. Під час спілкування обговорили питання доставки учнів, які мешкають в Жованці, та якості надання  медичних послуг.

Окремо обговорили формат новорічних свят в умовах карантинних обмежень. Керівник району зауважила, що проведення всіх свят буде відбуватися з дотриманням карантинних обмежень, тому необхідно до цього поставитися з порозумінням.

З боку цивільно-військового співробітництво надійшло прохання надавати інформацію стосовно ситуації в районі в розрізі різних сфер діяльності адміністрації для подальшої координації своєї роботи.« повернутися до списку новин