A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги та житлової субсидії

Дата: 16.12.2020 09:42
Кількість переглядів: 517

Фото без опису

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

З метою забезпечення соціальними виплатами мешканців Бахмутського району та осіб, які тимчасово залишили постійне місце проживання, враховуючи важку ситуацію із поширенням із поширенням вірусу SARS-CoV-2, 16 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні, в межах власних повноважень, розглянуто 26 заяв стосовно призначення житлової субсидії, в тому числі 3 заяви мешканців Часів Яра, які обрали індивідуальне опалення природним газом щодо перерахунку житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 2 заявникам відмовлено, оскільки працездатні члени домогосподарства не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством, задля покрашення свого матеріального становища.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 20 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.

Члени комісії уважно розглянули всі подані комісії особові справи заявників і рішення, які було прийнято,  виважені та відповідали всім чинникам діючого законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора