Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації виконали всі програми щодо соціального захисту населення.

Дата: 15.12.2020 09:57

На сьогодні на території Бахмутського району відслідковується дужа складна ситуація із поширенням вірусу SARS-CoV-2, який є збудником COVID-19. Управління праці та соціального захисту Бахмутської райдержадміністрації працює внаслідок високого відсотку захворюваності працює в дистанційному режимі. Але не дивлячись на це жодну нараховану суму пільг, субсидій і різних видів соціальної допомоги не затримано та виплачено заявникам вчасно та в повному обсязі. Окрім цього, завершено реалізацію проекту із забезпечення дітей-сиріт житлом за рахунок коштів державного бюджету. Так, придбано 26 квартир на загальну суму 9657,178 тис. грн. В повному обсязі реалізовано заходи програми за рахунок коштів районного бюджету щодо заохочення військовослужбовців до вступу до збройних сил України на загальну суму 100,0 грн. Завершується реалізація заходів програми, також за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів територіальних громад району, щодо пільгового забезпечення населення Бахмутського району за різними напрямками, а саме: компенсація за перевезення громадян пільгової категорії, перевезення міжміським та приміським залізничним транспортом, санаторно-курортне лікування, пільги на послуги зв’язку. Окрім всього іншого, згідно порядку зубопротезування громадян пільгової категорії Бахмутського району, відповідну послугу отримали 50 мешканців району. З метою недопущення соціального дисбалансу та зняття соціальної напруги спеціалісти управління працюють в обмеженому, але посиленому режими, із дотриманням всіх карантинних обмежень.