З Днем працівників суду України!

Дата: 15.12.2020 08:24

Щорічно цього дня, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави. Це вимагає від працівників суду та судових органів високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості.

Щиро зичу суддям та усім працівникам судів, органів та установ системи правосуддя міцного здоров’я, успіхів, емоційної стійкості, незалежних принципових рішень і вчинків та віри у майбутнє нашої держави!

З повагою,

Голова

Бахмутської райдержадміністрації        Фото без опису                    Тетяна ЄРОХІНА