В Бахмутському районі замінили перший ліфт за 40 років

Дата: 14.12.2020 08:40

Питання освоєння коштів районного бюджету у вигляді субвенцій для місцевих бюджетів знаходиться на контролі голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної.

Майже 6 місяців велась робота КП «Веста» у Світлодарську по заміні ліфта. Велика вартість робіт, майже  1 млн, та відсутність досвіту у цьому напрямку закупівель обумовили граничні терміни реалізації заходу. Результатом комунікацій та постійної взаємодії райдержадміністрації, виконкому Світлодарської міської ради та КП «Веста» стала перша заміна ліфта в місті.

На минулому тижні було завезено обладнання та розпочаті роботи в 9-ти поверховому будинку. Це тільки перший ліфт, і він може стати початком реалізації комплексної програми по «реанімації» ліфтового господарства у Світлодарську. На сьогодні майже всі ліфти потребують заміни чи капітального ремонту, тому до вирішення проблеми громаді треба підходити в цілому і брати до уваги першочерговість, завантаженість та соціальну складову. Така програма повинна бути спланована на декілька років.