Зі святом – Днем благодійництва!

Дата: 11.12.2020 14:35

Шановні благодійники!

Вітаю вас зі святом – Днем благодійництва!

Прийміть найщиріші вітання маленькі волонтерські організації і потужні благодійні фонди, соціально відповідальні компанії і просто люди, які не можуть залишатися байдужими – усіх вас об’єднує спільна мета: ви прагнете зробити світ кращим і добрішим. Ви обрали нелегку, але дуже почесну і шляхетну справу – допомагати іншим. Сьогодення показує, якою важливою й необхідною є ваша робота. Адже доки в Україні є хоча б одна сирота або хвора дитина, доки є самотні й старі люди, доки довкілля потребує захисту – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною.

У цей день хочеться побажати всім вам терпіння, наснаги і душевних сил. Побільше вірних друзів і партнерів, розуміння з боку влади, вдячних посмішок ваших підопічних. Здоров’я близьким, прихильності долі і Божого благословення.

З повагою,

Голова

Бахмутської райдержадміністрації         Фото без опису                    Тетяна ЄРОХІНА