Проект «Спроможна школа» в Бахмутському районі - на фінішній прямій

Дата: 11.12.2020 09:52

Майже 70 відсотків від усього обсягу робіт вже виконано в Світлодарській ЗОШ в рамках реалізації проекту за Урядовою Програмою «Спроможна школа для кращих результатів».

Стан виконання робіт та їх якість  знаходиться під особистим контролем  голови Бахмутської РДА Тетяна Єрохіної. Під час робочої поїздки керівника району  відбулася зустріч з виконавцем будівельних робіт і обговорені терміни завершення. Наразі вже встановлені вікна, розпочаті роботи по безпосередній  покрівлі, паралельно ведеться утеплення будівлі. На наступному тижні підрядна організація приступить до внутрішніх робіт: обробка стін, монтаж теплопостачання.

Директор школи Ольга Буга доповіла, що роботи ведуться якісно, а  щоб все завершити вчасно робітники виходять навіть у вихідні.

Також було оглянуто,  на якому етапі ремонтуються санітарні вузли  та проводяться  роботи по інтернет мережі. До кінця року всі проекти повинні бути завершені.