Відбулося засідання Бахмутської районної комісії з питань надання матеріальної допомоги

10 грудня 2020 року під головуванням голови Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області Тетяни Єрохіної відбулося останнє в цьому році засідання Бахмутської районної комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям району (далі - комісія). У зв’язку з кадровими змінами комісія працювала в оновленому складі.

Комісією було розглянуто 15 заяв громадян, які мешкають у смт. Зайцеве, смт. Миронівський, смт. Луганське, м. Світлодарськ, с-ще Новолуганське. Членами комісії кожне звернення було уважно розглянуто окремо і були враховані всі обставини, а саме відповідність документів, наявність довідок та актів, а також наскільки людина потребує допомоги. Зокрема обговорювалось питання про програму «Доступні ліки». За підсумками доповіді, з урахуванням обговорень та результатів голосування, комісія вирішила надати за кошти районного бюджету матеріальну допомогу на лікування 15 громадянам на загальну суму 55 500,00 гривень.