ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

Бахмутська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким ПРОКОПЮКА СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА, голови ГО «Бахмутська місцева організація ВФСТ «Колос» у зв'язку з передчасною смертю.

Нехай добрий, світлий спомин про Сергія Іівановича назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег,  усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Сергій Іванович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, колегам.