A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській РДА призначали державну соціальну допомогу та житлову субсидію онлайн

Дата: 09.12.2020 08:25
Кількість переглядів: 660

 

  У зв’язку з карантинними обмеженнями та великою кількістю хворіючих в Бахмутській райдержадміністрації перейшли знову в режим роботи онлайн, особливо це стосується роботи комісій за участю представників з різних структур та організацій. В такому форматі відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

9 грудня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

  Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 18 заяв стосовно призначення житлової субсидії, в тому числі 4 заяви мешканців Часів Яра, які обрали індивідуальне газопостачання щодо перерахунку житлової субсидії.. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 3 заявникам відмовлено, оскільки працездатні члени домогосподарства не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством, задля покрашення свого матеріального становища.

  На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 17 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора