Співпраця Бахмутської РДА зі штабом ООС продовжується

Дата: 07.12.2020 08:17

Голова Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області Тетяна Єрохіна зустрілася з новим складом керівництва військово-цивільного співробітництва при штабі Операції Об’єднаних сил.

Під час робочої зустрічі зупинилися на головних пріоритетах  роботи в найближчий час. Військові подякували за увагу до лікарні в Часів Ярі, бо саме на території цього медичного закладу розташований госпіталь. Зі свого боку керівник району подякувала за допомогу  у вирішенні  багатьох питань в Бахмутському  районі. Супровід фахівців в населенні пункти на лінії зіткнення, допомога у відновленні об’єктів інфраструктури та житлових будинків, участь у заходах національно-патріотичного виховання – це зовсім невеликий перелік взаємодопомоги. Але завдяки цьому життя в районі триває і жодна людина не залишається без уваги.

Окремо обговорили формат новорічних свят   в умовах карантинних обмежень.