Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації активно долучився до процедури компенсації за зруйноване житло.

Дата: 03.12.2020 08:22

Пунктом 19 Порядку надання та визначення розміру грошової допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій та розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2013 № 947 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 № 767) визначено, що після отримання довідки про визнання особи постраждалою внаслідок надзвичайної ситуації, постраждалі, їх законні представники або представники, які діють на підставі нотаріально посвідченої довіреності, додатково подають органам місцевого самоврядування, а в разі їх відсутності – військово-цивільним адміністраціям населених пунктів, інформаційну довідку (витяг) з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про припинення права власності на житло у зв’язку з його знищенням. Бахмутська райдержадміністрація повідомляє, що сприяє першочерговості у прийомі документів Центром надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації громадян які звернулися з питання оформлення документів, які допоможуть отримати компенсацію за зруйноване житло. Станом на 02.12.2020 року 7 громадян скористались даними послугами. Детальніше за телефоном (0627)44-67-04.