В Бахмутському районі вітали голову ГО «Діти війни та трудового фронту»

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна привітала з ювілеєм керівника ГО «Діти війни та трудового фронту» Віру Бєлоногову та подякувала жінці за  активну громадську позицію.

Третій рік поспіль керівник району співпрацює з організацією у вирішенні багатьох питань. Саме завдяки ініціативі Віри Григорівни та підтримці Тетяна Єрохіної була відновлена зона відпочинку у Світлодарську, робота буде продовжена і у наступному році. Спільно відпрацьовували підготовку документів для отримання поодинокими громадянами допомоги, неодноразово спілкувалися під час робочих зустрічей.

Окрім побажань здоров’я та наснаги у Ваших справах хочу подякувати за Вашу позицію, за Вашу небайдужість та бажання зробити життя краще. Сподіваюсь, що ми ще не один рік будемо пліч о пліч працювати заради людей, - підкреслила Тетяна Єрохіна під час привітання.