A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Школи Бахмутського району готові до передачі в ОТГ

Дата: 30.11.2020 08:18
Кількість переглядів: 732

Фото без опису

Питання стану підготовки учбових закладів району,а саме загальноосвітніх шкіл, до передачі у власність новостворених громад, знаходиться на особистому контролі голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної.

Фахівцями відділу освіти паралельно з інвентаризацією та підготовкою документації до передачі ведеться робота по завершенню проектів  по реконструкції, капітальним та поточним ремонтам в школах.

В Часовоярській ЗОШ № 15 завершено ремонт санітарних вузлів, слід зазначити, що їх стан не відповідав жодним вимогам санітарії та безпеки. За пропозицією начальника відділу освіти Світлани Гатченко на розгляд депутатам подано проект про проведення ремонту ще в двох кімнатах, це дозволить комплексно вирішити проблему і передати об’єкт в належному стані.

Всі цілісні майнові комплекси будуть передані до громад з відповідною матеріально-технічною базою, матеріальними цінностями, рухомим і нерухомим майном.

Крім того, відділ освіти та юридична служба адміністрації надають та готові і у подальшому підтримувати консультативно громади з питань створення відділів освіти  та забезпечення роботи учбових закладів .« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора