«Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»

Дата: 27.11.2020 11:45

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Головна мета кампанії – привернути увагу громадськості до чутливої теми гендерного насильства, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, жорстокого поводження з дітьми, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними  можливостями

5 грудня – Міжнародний день волонтера

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Бахмутський район також долучився до Міжнародної Акція з метою підвищення обізнаності населення Бахмутського району з питань попередження насильства в сім'ї, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Якщо Ви зазнали або стали свідком насильства, Ви можете звернутись по допомогу до Бахмутського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за телефоном (06274)4-55-37, до мобільної бригади соціально-психологічної допомоги за телефонами: 066-076-02-36, 093-949-53-67, за телефоном державної гарячої лінії 1547.