Оновлена влада Бахмутського району розпочала повноцінну роботу

Дата: 27.11.2020 08:55

На 2 пленарному засіданні 1 сесії Бахмутської районної ради 8 скликання було прийнято ряд важливих рішень, які дозволяють виконувати  поставлені задачі законодавством.

Депутати затвердили персональний склад  5 постійних комісій Бахмутської районної ради 8 скликання  та обрали голів комісій. Були обрані: Ткаченко Олексій Миколайович головою постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва та малого бізнесу, бюджету і фінансів;

Чепурін Артем Юрійович головою постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад, житлово –комунального господарства, благоустрою та транспортного забезпечення;

Черняєва Олена Вікторівна головою постійної комісії з питань        природних ресурсів, земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

Бойко Марина Петрівна головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, боротьби з корупцією та злочинністю, зв’язків з об’єднаннями громадян;

Мельникова Світлана Леонідівна головою постійної комісії з питань соціальної політики.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна подякувала депутатам за оперативність та злагодженість при прийнятті  рішень та зупинилась на першочергових кроках .  Завершення бюджетного року та виконання програми соціально-економічного розвитку, передача об’єктів спільної комунальної власності до громад, планування роботи на майбутній рік та розробка спільних проектів, які можуть бути корисними для всіх територіальних громад Бахмутського району.

Голова Бахмутської райради Світлана Кіщенко зі свого боку запевнила, що депутатський корпус готовий до співпраці для покращення життя мешканців всього району.