Служба у справах дітей Бахмутської РДА продовжує роботу по захисту прав дітей

Дата: 25.11.2020 11:19

25 листопада 2020 року голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань захисту прав дітей Бахмутської райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто 72 питання та прийняті відповідні рішення, щодо: надання статусу дітям які постраждали внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту, щодо позбавлення батьківських прав, щодо надання дозволу на цілодобове перебування, щодо захисту житлових прав дитини, щодо встановлення опіки та призначення опікуна.

З метою запобігання поширення хвороби COVID-19, засідання комісії відбулось без запрошення.

За результатами розгляду і обговорення питань, члени комісії прийняли рішення, про надання 63 дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про доцільність позбавлення батьківських прав у відношенні 3 дітей, про надання дозволу на цілодобове перебування 1 дитини, про надання дозволу на продаж квартири 1 дитині та встановлення опіки та піклування відносно 5 дітей, які залишилися без батьківського піклування.