Соціальне партнерство в Бахмутському районі

Дата: 23.11.2020 12:10

В рамках соціального діалогу відбулась робоча зустріч голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної та голови Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяни Заморської щодо обговорення шляхів реорганізації структури Профспілки району в умовах завершення реформи децентралізації.

В ході бесіди було відмічено, що зміни у законодавчій базі щодо фінансування та повноважень територіальних органів влади, майбутні рішення щодо визначення повноважень територіальних громад та укрупнених районів, зокрема в галузі освіти, будуть впливати на структуру організаційних ланок обласної організації.

Під час конструктивної дискусії було прийнято рішення напрацювати дорожню карту подальшої діяльності територіальної організації Профспілки в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади і продовжити  спільну роботу щодо захисту соціально-економічних прав працівників закладів освіти .