A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутському районі завершено програму щодо придбання житла для дітей-сиріт

Дата: 20.11.2020 09:04
Кількість переглядів: 610

Фото без опису

Однією з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з інтернатних закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу  є відсутність житла.

Завдяки турботі держави та небайдужості керівництва Бахмутської райдержадміністрації на теперішній час вже дев’ятнадцять дітей Бахмутського  району мають власне житло. А незабаром ще одна дитина з числа дітей, позбавлених батьківського піклування матиме власне житло.

19 листопада голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела онлайн-засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

18 листопада 2020 року комісією було проведено  обстеження двох кімнатної квартири, яку планується придбати в м. Бахмут за кошти субвенції з державного бюджету для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

На засіданні члени комісії переглянули фото звіт про обстеження квартири, обговорили питання стосовно її технічного стану, умов проживання, наявної документації на житлові приміщення.

За результатами роботи комісії, з урахуванням результатів обстеження, було прийнято позитивне рішення щодо придбання  квартири.

Отже, в Бахмутському районі двадцять дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  зустрінуть новий 2021 рік в нових власних квартирах та будинках.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора