Бахмутська райдержадміністрація щиро вітає депутатів та голову Бахмутської районної ради з обранням та набуттям повноважень

Шановна Світлано Іванівно

та депутатський корпус Бахмутської районної ради!

Від імені Бахмутської райдержадміністрації та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого обрання на високу і відповідальну посаду – голови  Бахмутської районної ради та набуття повноважень депутатів Бахмутської районної ради!

Переконана, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів жителів району та нашої держави.

Висловлюю свої сподівання на конструктивну та результативну співпрацю в ім'я процвітання нашого району та покращенння добробуту його мешканців

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна  робота в органах  місцевого самоврядування приносить задоволення і творчі перемоги.

Голова Бахмутської

райдержадміністрації                                                                            Тетяна ЄРОХІНА