A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання технічними та іншими засобами реабілітації

Дата: 19.11.2020 14:20
Кількість переглядів: 382

Фото без опису

Одним із напрямків діяльності Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області є забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання технічними та іншими засобами реабілітації.

Згідно статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» Фонд соціального страхування України безоплатно забезпечує  потерпілих на виробництві технічними та іншими засобами реабілітації, а саме:

  • протезними виробами, ортопедичним взуттям;
  • спеціальними засобами для самообслуговування та особистого догляду;
  • засобами пересування;
  • меблями та оснащенням.

Необхідність у забезпеченні потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації визначають медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) з розробленням індивідуальної програми реабілітації на підставі висновку ЛКК закладу охорони здоров'я.

Для отримання технічних та інших засобів реабілітації  потерпілому необхідно до 01.12.2020 року надати до Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області такі документи:

- заяву;

- копію паспорту;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

-копію висновку МСЕК про встановлення інвалідності та висновок ЛКК для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

- копію індивідуальної програми реабілітації, затвердженої МСЕК (видається 1 раз на 2 роки).

На підставі отриманих документів потерпілому видається направлення на забезпечення протезними виробами (з урахуванням установлених строків їх експлуатації) до  підприємства, що виготовляє та постачає технічні та інші засоби реабілітації відповідно до договорів, укладених Бахмутським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

Звертаємо увагу, що потерпілі забезпечуються засобами пересування та іншими технічними засобами реабілітації без права продажу, дарування і передачі іншим особам.

За довідками звертатись особисто за адресою: вул. Незалежності, 41, м. Бахмут у відділ медичних та соціальних послуг за попереднім записом за телефоном (0627)44-52-89.

 

Бахмутське міське відділення

управління  ВД ФСС України

в Донецькій області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора