Інформація про вирішення проблемних питань за рахунок районного бюджету

Дата: 19.11.2020 13:47

В 2020 році на території Бахмутського району за рахунок субвенції з районного бюджету було вирішено багато проблемних питань . Більше 10 років в місцевих радах не виділялися кошти з місцевих бюджетів для капітальних ремонтів об’єктів дошкільної освіти, культури та житлово-комунального господарства.

Це стало завдяки обґрунтованій політиці при формуванні районного бюджету фінансовим управлінням Бахмутської райдержадміністрації. На сьогодні питання цільового використання субвенцій знаходиться на особистому контролі голови Бахмутської РДА Тетяна Єрохіної. Щотижнево проводяться робочі наради керівника з начальником фінуправління Любов’ю Бондаренко.

Докладніша інформація наступна:

Миронівська селищна рада:

За рахунок районного бюджету проведено

• поточний ремонт з відновлення технологічних швів житлового будинку за розташованого адресою вул. Заводська буд, 30;
  • капітальний ремонт фасаду житлового будинку за адресою вул. Миру буд.10А;
  • корегування проектно-кошторисних документацій з реконструкції дахів житлових будинків за адресою: вул. Шевченко буд.15 та вул. Будівельників буд. 21;
  • капітальний ремонт харчоблоку дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок»;
  • капітальний ремонт стелі у глядацькій залі Миронівського селищного Палацу культури;
  • капітальний ремонт даху Миронівської селищної бібліотеки.

Виконані роботи з влаштування системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передачу тривожних повідомлень в приміщенні дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок».

Світлодарська міська рада:

Проведено:

• поточний ремонт міжпанельних швів багатоповерхових житлових будинків;
  • капітальний ремонт диспетчеризації пасажирських ліфтів багатоповерхових житлових будинків;
  • поточні ремонти системи опалення та покрівлі Світлодарської міської;
  • ремонт автовишки.

Придбано програматор Servise tool для обслуговування та ремонту пасажирського ліфта в багатоквартирному житловому будинку №130.

Виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальні ремонт покрівель житлових будинків.

В дошкільному навчальному закладі № 1 «Ластівка» частково замінили віконні блоки.

В дошкільному навчальному закладі № 11 «»Берізка» проведено поточний ремонт системи опалення.

Для дошкільних навчальних закладів № 1 «Ластівка» та № 11 «Берізка» придбано протипожежне обладнання.

Проводиться ремонтні роботи з системи холодного та гарячого водопостачання, системи водовідведення дошкільного навчального закладу
№ 10 "Веселка".

В Центрі Дитячої та юнацької творчості замінено 2 протипожежні двері.

В стадії реалізації капітальний ремонт пасажирського ліфта в житловому будинку № 9 м.Світлодарська (заміна ліфта).

Профінансовано на поточний ремонт трубопроводів теплопостачання та водовідведення у місті.

Передбачені кошти на придбання світлового обладнання для сцени КЗ "Світлодарський міський палац культури".

Часовоярська міська рада:

Придбані матеріали для поточного ремонту житлових будинків та ремонту ліній зовнішнього освітлення.

Проведено капітальні ремонти лафету, вантажного автогідропідйомника та вантажної асенізаційної машини.

В стадії реалізації заходи щодо встановлення пожежної сигналізації, системи оповіщання про пожежу та управління евакуванням людей в дошкільних навчальних закладах № 48 «Дзвіночок», № 42 «Чайка», № 32 «Лісова казка».

Проводяться частковий капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок № 53 "Берізка".

Луганська селищна рада:

Проводиться поточний ремонт вуличного освітлення в смт. Луганський.

В стадії реалізації захід щодо встановлення зупиночних павільйонів та ремонт автобусної зупинки в с. Воздвиженка.

Кодемська сільська рада:

Встановлені зупиночні павільйони на дорогах комунальної власності.

Калинівська сільська рада:

Проведено реконструкцію нежитлового приміщення під розташування Калинівського ФАПу