Про приймання документів місцевих виборчих комісій

Дата: 18.11.2020 14:29

У зв’язку з офіційним оприлюдненням результатів місцевих виборів, відповідно до статті 73 Виборчого Кодексу України та Постанови Центральної виборчої комісії від 24  жовтня  2020 року №  424 «Про Порядок передачі окружними та територіальними виборчими комісіями виборчої та іншої документації на зберігання до архівних установ» архівний відділ Бахмутської райдержадміністрації завершив приймання від місцевих територіальних виборчих комісій документів тимчасового зберігання закритого типу (бокси з виборчими бюлетенями та списками). Всього від п’яти місцевих територіальних виборчих комісій прийнято 104 одиниці зберігання: 103 бокси і 1 мішок.

На даний час триває упорядкування документації відкритого зберігання  та складання описів справ постійного зберігання, тимчасового зберігання та з кадрових питань (особового складу). Архівний відділ продовжує надавати методичну і практичну допомогу виборчим комісіям, та нагадує, що документи постійного зберігання та документи тимчасового зберігання, визначені   статтею 73 Виборчого Кодексу України, будуть прийняті до архівного відділу Бахмутської райдержадміністрації, а інші документи тимчасового зберігання та документи з кадрових питань (особового складу) – до Трудового архіву Бахмутського району – тільки за описами, схваленими (погодженими) ЕПК державного архіву Донецької області.