Культурно-просвітницький проєкт "Донбас - це Україна"

Дата: 18.11.2020 14:27

За ініціативою державного архіву Донецької області при підтримці департаменту освіти Донецької облдержадміністрації відділом освіти Бахмутської райдержадміністрації спільно з архівним відділом райдержадміністрації 17 листопада 2020 року організовано проведення в Часовоярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17  для учнів 8-9 класів першого уроку  «Джерела історичних знань» в рамках започаткованого державним архівом Донецької області Регіонального культурно-просвітницького заходу «Донбас – це Україна». Учнів ознайомили з найбільш відомими музеями, бібліотеками, архівами світу, а також з культурними закладами місцевого значення. Урок проілюстровано слайдами, підготовленими науковими співробітниками державного архіву Донецької області, до яких працівниками архівного відділу Бахмутської райдержадміністрації було  додано інформацію про музеї Бахмутського району.