В Бахмутському районі відкрили джерела води

Дата: 18.11.2020 10:51

Завдяки підтримці посольства Ізраїлю в селі Кодема відкрили оновлені колодязі.

Проблема водопостачання залишається відкритою для багатьох населених пунктів району, особливо це відчувається на лінії розмежування. Міжнародні організації надають підтримку через реалізацію проектів. Один з таких проектів – це відновлення колодців.

Джоел Ліон, Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні та Йоав Бистрицьки, заступник Посла, відкрили оновлені джерела чистої питної води для селищ Зайцеве і Кодема Бахмутського району Донецької області.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна та голова Кодемської сільської ради Ірина Тищенко подякували за допомогу та висловили надію на подальшу співпрацю. В знак подяки керівник району подарувала партнерам куклу-мотанку та картину з краєвидами Бахмутського району.

Криниці пройшли повну відбудову і переоблаштування, профінансовані Посольством Держави Ізраїль та ізраїльським агентством з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV у співпраці із гуманітарною місією Проліска.