Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги та житлової субсидії

Переглядів: 347

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

18 листопада голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 35 заяв стосовно призначення житлової субсидії. Одному заявнику відмовлено, оскільки працездатні члени домогосподарства не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством, задля покрашення свого матеріального становища.

В межах реалізації заходів Регіональної програми «Тепло Донеччини на 2018-2025 роки» здійснюється відключення тепла (населення) від централізованого теплопостачання та підключення до індивідуального газопостачання. Управлінням опрацьовуються заяви мешканців м. Часів Яр та проводяться перерахунки житлових субсидій. Отже, сьогодні на засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 13 заяв мешканців Часів Яра, які обрали індивідуальне газопостачання щодо перерахунку житлової субсидії.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 18 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.



« повернутися до списку новин