Поповнення бібліотечних фондів бібліотек Бахмутського району

Дата: 17.11.2020 10:56

У рамках Державної програми поповнення фондів публічних бібліотек, Бахмутським  районом  отримано 556 найменувань україномовної книжкової продукції, виданої в останні роки в Україні, від державної установи «Українського інституту книги».

Завдяки діючий державній програмі та проведеній роботі Бахмутською райдержадміністрацією, Центральною районною бібліотекою Бахмутського району підготовлено та  передано бібліотечного  фонду 1145 екземплярів  книг   на суму 137 855,28 грн. до територіальних громад  с. Кодема, смт. Луганське, с-ща Новолуганське, смт Миронівський, м. Світлодарськ.

Запрошуємо усіх шанувальників книг до бібліотек району, де є можливість ознайомитись  з новинками книг,   які були видані в Україні за останні роки.