КПВВ в Бахмутському районі працює, але в одному напрямку

Дата: 16.11.2020 09:40

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зустрілася з прикордонниками відділу прикордонної служби Бахмут Краматорського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби з питання роботи КПВВ «Майорськ». Під час обговорення ситуації з’ясували, що за весь час роботи тільки одна громадянка виявила бажання перетнути пункт. З боку прикордонної служби було оформлено дозвіл і жінка пішки направилася до тимчасово окупованої території міста Горлівка. Через годину вона повернулася, у зв’язку з тим, що їй було відмовлено в пропуску.

Прикордонники в той же час проводять роз’яснювальну роботу серед громадян. У разі виникнення обставин гуманітарного характеру допомогу надають міжнародні організації, такі випадки були.

Керівник району за зверненням прикордонників надала допомогу у вигляді оргтехніки для забезпечення сталої роботи контрольного пункту пропуску.