Відділ державної реєстрації Бахмутської райдержадміністрації працює в штатному режимі

Дата: 12.11.2020 14:25

Державні реєстратори відділу державної реєстрації відповідно до вимог Законів України « Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань», « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів України у сфері державної реєстрації засобами АРМ ЄДР-М та ДРРП проводять державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також інші реєстраційні дії, передбачені вказаними Законами.

Суми адміністративних зборів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців зараховуються до місцевого районного та державного бюджетів.

Станом на 01 жовтня 2020 державними реєстраторами відділу всього проведено реєстраційних дій 4910, в тому числі:

• у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 2850;
  • у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців –2060;

Результатом проведення вказаних реєстраційних дій є надходження до місцевого районного та державного бюджетів загальною сумою 256540 грн., в тому числі:

• у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 151520 грн.
  • у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців –105020 грн.

Відділ працює в штатному режимі, але з дотриманням карантинних обмежень.