A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Мешканцям Бахмутського району призначаються різні види державної соціальної допомоги

Дата: 11.11.2020 08:50
Кількість переглядів: 491

Фото без опису

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

11 листопада голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 24 заяви стосовно призначення житлової субсидії. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 4 заявникам відмовлено, оскільки працездатні члени домогосподарства не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством, задля покрашення свого матеріального становища

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 18 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.

Враховуючи збільшення відмов у звязку зі змінами у законодавсті та з метою недопущення збільшення скарг громадян, фахівцями управління та особисто головою райдержадміністрації проводяться зустрічі з мешканцями району. Це дозволяє зняти соціальну напругу та заявникам вжити заходів, щоб отримати державну допомогу без порушень законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора